אטרקציות במרכז הארץ

כאשר אתם באים לתכנן את הטיול המשפחתי או האישי שלכם, הרבה פעמים נודדות המחשבות לטיסה לחו"ל. אבל לפני שאתם קונים כרטיס טיסה ליעד רחוק כדאי שתראו מה יש לארץ שלנו להציע ממש ממש מקרוב. אטרקציות במרכז הארץ בין הערים חדרה עד גדרה, נותנות לנו קשת רחבה של אפשרויות, ומוכיחות שאיכות יש גם בארץ.

מגוון רחב של טיולים

האטרקציות במרכז הארץ חושפות בפנינו מגוון רחב של אפשרויות ומשאירות לנו רק את הצורך לבחור מהמבחר המסקרן והמגוון. כל אחד יכול למצוא את הבילוי המועדף עליו ולשלב אותו בתוך הטיול המשפחתי, היות והכל קרוב אפשר להספיק הרבה דברים בטיול אחד.

חופים – במרכז הארץ נמצאים מגון רחב של חופים לבנים ויפים אשר מאפשרים הן הליכה רומנטית לאור ירח, קמפינג עם מדורות וחברי, או סתם שבת צהריים עם מטקות ושיזוף

מגוון פעילויות על חוף הים בתל אביב

מגוון פעילויות על חוף הים בתל אביב

לונה פארק תל אביב – אתר אטרקציות המושך בעיקר ילדים ומשפחות. עם מגוון מתקני שעשועים ומזנוני אוכל בתוך המתחם, הופך הפארק לבילוי המועדף על משפחות ישראל בעת חופשות

מוזיאון הילדים בחולון –  מסע חוויתי אשר מספק שלל הרפתקאות לילדים. בזמן שהמוזיאון מאפשר לילדים להיות"מבוגרים" ורציניים הוא מעביר להם את התכנים בצורת חוויה בלתי נשכחת, ולהורים הרבה נחת.

היקב של הברון בראשון לציון – אחת מהאטרקציות היותר עתיקות ויותר מרגשות הינו היקב בראשון לציון של יקב "כרמל מזרחי" . החל מעזרתו של הברון רוטשילד אי שם בשנת 1885, דרך הקשיים שעברו עליו במלחמות העולם, הפריחה בעליות של היהודים לארץ ישראל ועד היום.

טעימות ביקב הברון בראשון לציון

טעימות ביקב הברון בראשון לציון

טיולים רגליים – אי אפשר לדבר על אטרקציות במרכז הארץ מבלי לציין מסלולי הליכה מהנים ואיכותיים כגון, טיול בפארק מקורות הירקון בפתח תקווה,  או מסלול בנחל אלכסנדר, אשר מאפשר גם לשבת ליד הנחל, להתבונן בצבים שמגיעים לשם ולהירגע.

אטרקציות במרכז הארץ – לכל גיל

קיימות מגוון אטרקציות במרכז הארץ וחלק גדול מהן מותאם כך שכל אחד מגדול ועד קטן יכולים להנות מהן. החל מטיול לאורך חוף ים או טיול בחיק הטבע, נדמה שגם למרכז הארץ יש שפע של נופים להציע למטיילים. היתרון המשמעותי בטיול במרכז הארץ הוא המעבר הפשוט והמהיר בין "הפראי" ל"תרבותי". תוך זמן לא רב אפשר לעבור מטרק יומי למוזיאון עם מסעדה ליד, ולהחליף אווירה במהירות באותו הטיול.

גמישות זו מאפשרת לאנשים רבים לטייל עם משפחותיהם לא הרחק מהבית ולהרשות לעצמם להעדר מספר רב של שעות, כי בכל רגע נתון אפשר לקחת את הרכב ולהגיע הביתה תוך זמן לא רב. בנוסף, מגוון זה מאפשר למספר רב של אנשים לטייל ביחד, כי כל אחד זוכה להיות באטרקציה שהוא מעדיף משלל האטרקציות המשולבות בטיול אחד.

עם מגוון רחב של אפשרויות ליצור טיול קרוב לבית הכולל היסטוריה, פארקים, טיולי טבע ומוזיאונים, אין סיבה שאת הטיול הבא שלכם לא תעשו במרכז הארץ.

בא לכם לטייל במקומות אחרים? הקליקו כאן>>