טיולים בצפון הארץ לזוגות

לא צריך לחכות ליום הנישואין כדי לצאת לטיול רומנטי משותף. במדינה כמו ישראל אפשר לתאם טיולים בצפון הארץ לזוגות כמעט לכל אורך השנה. ניתן לשלב את הטיול הרגלי עם לינה בצימר מפנק, לעצור לארוחה אותנטית באחד המושבים ברמת הגולן או להעדיף לינה שטח בגליל המערבי.

הנה כמה המלצות עבור טיולים בצפון הארץ לזוגות:

א. שחייה בכנרת והליכה בשביל אמת המים – ההמלצה הראשונה מיועדת לחובבי הכנרת. אחד האתרים הרומנטיים בישראל מפתיע בני זוג בכל פעם מחדש. כדאי להגיע לכנרת כבר בשעות הבוקר ובעדיפות לימי אמצע השבוע, לבלות כמה שעות מול האגם ולהמשיך למסלול רטוב בנתיב המים של פארק הירדן עד טחנות הקמח.

ימת הכנרת - מקום קסום לבקר בו

ימת הכנרת – מקום קסום לבקר בו

ב. גנים לאומיים – טיולים בצפון הארץ לא חייבים להיות בנאליים. דווקא הגמישות של בני זוג שמטיילים לבד מאפשרת להם להגיע למקומות מיוחדים, כמו גן לאומי חורבת מינים או גן לאומי חמת טבריה. גנים אלו נמצאים במרחק נסיעה מהעיר טבריה והביקור בהם מלווה בערך מוסף היסטורי ותרבותי.

ג. מפלים וזרימות עונתיות – אם אתם מעוניינים לתאם מראש טיולים בצפון הארץ לזוגות, הכירו את המפלים והזרימות העונתיות. קחו בחשבון את מסלול ההליכה של נחל עיון, את שמורת נחל הבניאס ואת מפל סער שזורם גם בחורף וגם באביב.

זרימת מים בצפון

זרימת מים בצפון

איך יודעים לבחור טיולים בצפון הארץ לזוגות?

בסופו של דבר, הצלחת הטיול תלויה בהעדפות האישיות של בני הזוג. נסו לקבל המלצות מחברים, קרובים או בני משפחה אך זכרו כי אתם אלו שצריכים ליהנות. בחרו טיול העולה בקנה אחד עם התקציב, הזמן וההעדפות שלכם והבטיחו לעצמכם חוויה בלתי נשכחת.

לא משנה איך תבחרו לבלות את זמן האיכות המשותף עם בן או בת הזוג – באיזור צפון הארץ תמצאו מגוון נקודות עניין מרתקות.

ראו עוד מגוון טיולים בצפון >>      ראו עוד מגוון טיולים במרכז >>