טיולי חורף בצפון

הנה כמה מסלולים של טיולי חורף בצפון איתם תוכלו לעבור את השנה הקרובה:

א. תל יודפת והר עצמון – עם דרגת קושי קלה עד בינונית, התאמה לכל הגילאים ומסלול מעגלי תוכלו לבקר בתל יודפת והר עצמון. הפריחה באיזור היא בעיקר בימי האביב של חודש מרץ, אולם גם מוקדם יותר תמצאו מרבדי עיריות ומקבצי כלניות.

ב. נחל עורבים – מיטיבי הלכת מוזמנים להגיע לנחל עורבים. העונה המומלצת עבור הנחל היא החורף וזאת על אף שמדובר במסלול של 2.5 ק"מ בתוך הנחל, ועוד 2.5 ק"מ על שביל. משך הטיול הוא 5 שעות וכדאי להגיע אליו עם אנרגיות מלאות.

ג. הר מצפה הימים – לפעמים חייבים לעבוד קשה כדי ליהנות מהאטרקטיביות של טיולי חורף בצפון. בהר מצפה הימים לדוגמא תמצאו מסלול מאתגר, אך מצד שני תבטיחו לעצמכם תצפית יוצאת מגדר הרגיל על כל איזור הים התיכון וימת הכנרת. המסלול מתאים לבני 12 ומעלה ואורכו 7 ק"מ.

טיולי חורף בצפון

טיולי חורף בצפון

הצפון בחורף

נופי חורף מומלצים

מהחרמון ועד אצבע הגליל – טיולי חורף בצפון רק בשבילכם

אין סיבה לחשוש מטיולי חורף בצפון או להימנע מיציאה לטבע בגלל מזג אוויר סוער, גשום או קריר. דווקא בחורף מתגלים מסלולי הטיול של הצפון במלוא הדרם. הזרימה בנחלים בשיאה, האווירה המיוחדת חוצה הרים ורכסים ויש מגוון אינסופי של אטרקציות ופעילויות ייעודיות. מעבר לכך,  באזור הצפון ערוכים למזג אוויר חורפי ולכן המטיילים מקבלים תנאים אופטימאליים עבור חוויה בלתי נשכחת.

תוכלו להחליט עוד לפני תחילת החורף האם לטייל בחרמון, ברמת הגולן, באצבע הגליל או באיזורים אחרים. נסו לאסוף מידע על ההבדלים בין האיזורים וגוונו ככל האפשר את השגרה הרגילה. זכרו כי הצפון הוא חבל תיירות מוביל ויש בו אלפי חדרי לינה ברמות שונות. הרכיבו את הטיול בסבלנות וההנאה מובטחת.