טיול לצפון הארץ ליום אחד

מגוון המסלולים באיזור הצפון מאפשרים הרכבת טיול בלתי נשכח גם ליום אחד בלבד. כאשר בוחרים מסלול טיול לצפון הארץ ליום אחד כדאי להביא בחשבון את השיקולים הבאים:

  • עונות השנה ומזג האוויר
  • אורך המסלול
  • נקודות הגישה עם או בלי הרכב
  • דרגת הקושי של המסלול
  • אפשרות לשילוב מסלולי הליכה עם אטרקציות ופעילויות

מי שמעדיף להימנע מטיול ארוך או רוצה לטייל בצפון במשך יום אחד עם הילדים, ישמח להגיע אל אחת האטרקציות המפוזרות בגליל או ברמת הגולן. אפשר לקבל מידע על האטרקציות הללו מראש וגם לברר על מבצעים והטבות בתקופת החגים והחופשים.

עמק החולה

עמק החולה

נופים בגליל

נופים בגליל

לגזור ולשמור: מסלולי טיול לצפון הארץ ליום אחד

יש כמה אפשרויות טובות לניצול של הזמן במהלך טיול לצפון הארץ ליום אחד:

א. טיולים באיזור רמת הגולן – אחד האיזורים האהובים על מטיילים בארץ מציע שילוב יוצא דופן בין רמות בזלת, קניונים טבעיים, מפלים ואפילו הרי געש. נקודות העניין העיקריות של טיולים באיזור רמת הגולן הן הר בנטל, מפל עיט באפיקו של נחל עיט, נחל גילבון וכמובן החרמון.

ב. עמק החולה – מומלץ לבקר לפחות פעם אחת בעמק החולה במסגרת טיול לצפון הארץ ליום אחד. בעמק החולה תמצאו בין היתר את שמורת הבניאס, נחל שניר, תל דן וגן לאומי חורשת טל. עמק החולה נחשב מהבחינה הזו לכל האיזור בין קו צומת מחניים, גשר בנות יעקב ומורדות הרי נפתלי.

ג. הכנרת – יעד אידיאלי נוסף עבור טיול ליום אחד הוא הכנרת. תוכלו להגיע בשעות הבוקר ולהשתכשך במים יחד עם הילדים, לעצור למנוחה בצהריים ולהמשיך עד אחרי השקיעה. בנוסף, נצלו את הקרבה של הכנרת לגן לאומי בית ירח, שביל הסכרים ופארק הירדן עם שביל אמת המים ההיסטורי.

למגוון טיולים בדרום הקליקו כאן >>>