צימרים בצפון הארץ

כאשר אנו שואלים את עצמנו לגבי החוויה המלהיבה ביותר של ילדותנו, סביר מאד שניזכר בנופים של ישראל: הכוכבים בשמי המדבר, המראה של הכינרת בזמן השקיעה, השלג על החרמון.
נכון,כיום ילדים חווים נסיעות וריגושים ברחבי העולם כולו. אבל מי שהארץ יקרה לליבו ורוצה להעניק לילדים שלו קצת חוויות בטעם של פעם – לא שוכח לדאוג לכך שהם יעברו את החוויה החשובה של הכרות קרובה עם המולדת ועם נופיה. סביר מאד שהילדים שלכם יזכרו, ממש כמוכם, את נופי הארץ כחלק מחוויות הילדות העמוקות ביותר.

נסיעה בארץ בימינו אלה אין פירושה התפשרות על התנאים והפינוק – פשוט בוחרים מתוך רשימות מדהימות של צימרים אשר מציעים שלל תפנוקים ובריחה מהשגרה.
וכך ניתן ליהנות מהמיטב שבכל העולמות: טיולים בארץ – ובמיוחד בצפון היפה שמזג האוויר בו נעים בכל השנה – בשילוב נופש מפנק ברמה הגבוהה ביותר. מיום של טיולים והרפתקאות חוזרים ישירות את הצימר המפנק לערב של שלווה ונחת משפחתית. לאלה יש להוסיף את הקלילות והנינוחות של תחושת הבית בכל מקום בארץ, בלי דרכונים, בלי לחצים ובלי רשימות אריזה ודאגות מיותרות.

בית רחוק מהבית

אחד מהיתרונות הרבים של בחירה בנופש של צימרים יוקרתיים הוא התחושה של בית רחוק מן הבית. הצימרים מאובזרים היטב ויש בהם כל מה שאפשר לרצות בו בחופשה – בליווי תחושה ביתית נעימה ומרגיעה. בנסיעה משפחתית חשוב במיוחד שהילדים ירגישו במהירות בטחון ושייכות, והאווירה הביתית השוררת בצימר מאפשרת התכנסות משפחתית נינוחה באווירה מרגיעה ומוכרת.
המשפחה נמצאת ביחד, אין את ההפרדה ותחושת הניכור של בתי המלון – ואפשר ליהנות מאווירה של בית הרחק מהבית. זוהי הזדמנות מצוינת למלא את המצברים ולעצור את המרוץ המטורף של החיים כדי לחוות קצת זמן איכות וקרבה משפחתית של ממש.

כאשר יושבים ליד הבריכה או ליד האח, ונהנים ממותרות שאינם חלק מהשגרה הרגילה שלנו – אנו מתחילים להרגיש איך הסביבה המפנקת מרחיקה אותנו מהלחצים של חיי היומיום.
כאשר מטיילים בנופים היפים של הארץ ונהנים משפע האטרקציות שיש כיום באזור הצפון – חווית הנופש הופכת להיות מושלמת.
מומלץ להתעדכן במתרחש שכן החידושים בעולם האירוח באזור הצפון מתרחשים כל הזמן. חפשו אחר אתר שמציע צימרים יוקרתיים בשילוב מידע על הפעילויות באזור, וודאו שאתם מצטיידים בקופונים ובהזמנות לכל האטרקציות שתרצו לבקר. ההכנות הפשוטות והקלילות לנופש בישראל מצטרפות לחווית אירוח מפנקת. את ההנאה הזו אנחנו יכולים למצוא ממש כאן, במרחק לא גדול מהבית שלנו.

צימר יוקרתי